To będzie nie lada gratka dla warszawiaków! Z okazji Światowego Dnia Pszczoły oraz rozpoczęcia nowego sezonu pszczelarskiego pierwsza polska pasieka miejska, mieszcząca się na dachu hotelu Regent Warsaw, organizuje Dni Otwarte pasieki.

Pasieka hotelu Regent Warsaw zaprasza dorosłych oraz dzieci od 6 lat (z opiekunami) do zwiedzania swojej pasieki. W programie Dni Otwartych pasieki znajdują się, między innymi, rozmowa z pszczelarzem, odwirowywanie oraz degustacja miodu. Organizatorzy obiecują też specjalne niespodzianki dla dzieci.

Zwiedzanie pasieki hotelu Regent Warsaw odbywać się będzie w 15-osobowych grupach w dniach 11  i 12 maja (piątek – sobota). Aby zapisać się na zwiedzanie pasieki należy zarezerwować miejsce wysyłając e-mail na adres fpm@regent-warsaw.com. Liczba miejsc jest ograniczona, zachęcamy więc do szybkiego podejmowania decyzji.

Organizatorzy proszą zwiedzających o odpowiednie przygotowanie się do zwiedzania: założenie wygodnych, sportowych butów, nie używania intensywnych perfum, nie picia alkoholu na minimum 1 dzień przed zwiedzaniem oraz związania długich włosów.

Zwiedzanie pasieki odbywać się będzie w godzinach:

  • piątek 11 maja – 14.00, 15.00, 16.00
  • sobota 12 maja – 10.00, 12.00, 14.00, 16.00

Pasieka znajduje się na najwyższym piętrze hotelu Regent Warsaw, przy ul. Belwederskiej 23 w Warszawie.

 

 


Źródło: regent-warsaw.com