Wiosna wróciła do Polski na dobre. To doskonała pora do tego, by do życia obudzić także naszą – często zniszczoną przez mróz, wiatr oraz przebywanie w ogrzewanych pomieszczeniach – skórę. Doskonale w tej roli sprawdzają się kremy do twarzy na bazie produktów pszczelich.

Kremy do twarzy na bazie produktów pszczelich w doskonały sposób odżywiają i regenerują skórę przywracając jej młody i promienny wygląd i doskonale nadają się do stosowania właśnie na wiosnę – odpowiednio odżywiając i poprawiając wygląd skóry na resztę roku.

Na co zwrócić trzeba uwagę wybierając krem do tworzy? Przede wszystkim należy sprawdzić zawartość antyoksydantów (witaminy C i E, koenzymu Q10), substancji identycznych z występującymi w skórze (takich jak ceramidy, lecytyna, gliceryna, mocznik i kwas hialuronowy) oraz niezwykle istotnego dla procesu odnowy naskórka retinolu (witaminy A), a także zapobiegającej odwodnieniu oraz przywracającej skórze elastyczność witaminy F.

Szczególnie polecamy miodowe kremy do twarzy z serii Hydro oraz pielęgnacyjne kremy na bazie wosku pszczelego Korana

HYDROkrem KoranaHYDROkrem – silnie nawilżający krem do twarzy na bazie wosku pszczelego

HYDROkrem to silnie nawilżający miodowy krem do twarzy  na bazie naturalnego wosku pszczelego. Krem nie tylko pielęgnuje skórę, ale także zapobiega wystąpieniu efektu nadmiernego ściągnięcia. HYDROkrem przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry. W składzie znajdują się, między innymi, witaminy A, E, F, alatoina, gliceryna oraz dobroczynnie wpływający na skórę kompleks hydroveg. Producentem jest Korana – firma specjalizująca się w produkcji pszczelich kosmetyków.

HYDROkrem do twarzy kupisz teraz online w sklepie Centrum Pszczelarskiego Łukasiewicz w cenie 17 zł – zobacz tutaj

 

Krem nawilżający KoranaPielęgnacyjny krem nawilżający na bazie wosku pszczelego

Ten nawilżająco – pielęgnujący krem do twarzy jest wyjątkowo delikatny, bardzo łatwo się rozprowadza i wchłania, pozostawiając skórę doskonale nawilżoną, miękką i zabezpieczoną przed utratą wilgoci. Pielęgnacyjny krem nawilżający na bazie wosku pszczelego doskonale sprawdzi się w codziennej pielęgnacji cery normalnej, mieszanej i nadmiernie wysuszonej. Producentem kremu jest firma Korana.

Pielęgnacyjny krem nawilżający na bazie wosku pszczelego kupisz w sklepie Centrum Pszczelarskiego Łukasiewicz w cenie 13 zł – zobacz tutaj

 

Zachęcamy także do zapoznania się z innymi kosmetykami  pszczelimi do pielęgnacji twarzy – tutaj.

 


Artykuł promocyjny Centrum Pszczelarskiego Łukasiewicz