Trwa głosowanie w konkursie grantowym „Lokalni Herosi”. Wśród projektów znajdują się także inicjatywy związane bezpośrednio z pszczelarstwem. Pomóż im uzyskać dofinansowanie i zagłosuj na www.herosiprzedsiebiorczosci.pl!

„Lokalni Herosi. 100 inicjatyw przedsiębiorców na 100-lecie Niepodległej” to program, który wyłonić ma 100 projektów lokalnych, które otrzymają dofinansowanie. Łączna kwota dofinansowania wynosi półtora miliona złotych. Głosować można na stronie internetowej www.herosiprzedsiebiorczosci.pl do 14 października 2018 włącznie. Każdego dnia z jednego urządzenia (laptop, komputer PC, tablet, smartfon, itp.) można oddać jeden głos w każdej z trzech kategorii finansowych.

O zdobycie grantów w tej fazie rywalizacji walczy 240 projektów podzielonych na różne kategorie finansowe (do 10 tys. zł, 11-50 tys. zł, 51-100 tys. zł). Wśród nich znajdziemy także kilka projektów związanych z ochroną pszczół i edukacją ekologiczną:

  • Gdyby pszczoła… – ścieżka edukacyjna i gra miejska w Żywcu. Link do projektu – tutaj.
  • Pasieka dla dzikich pszczół w rodzinnym domu dziecka w Dobrzykowicach. Link do projektu – tutaj.
  • „Pszczeli Azyl Pod Lipami” na Osiedlu Pod Lipami w Poznaniu. Link do projektu – tutaj.
  • Tworzenie przestrzeni przyjaznych zapylaczom – edukacja o roli pszczół i dzikich zapylaczy w Wielkiej Lipie. Link do projektu – tutaj.
  • Ratujmy warszawskie pszczoły. Link do projektu – tutaj.

Zachęcamy do głosowania na wybrane przez siebie projekty.

Organizatorem akcji „Lokalni Herosi. 100 inicjatyw przedsiębiorców na 100-lecie Niepodległej” jest grupa EuroCash.

 

Więcej informacji na stronie www.herosiprzedsiebiorczosci.pl