45. Międzynarodowy Kongres Pszczelarski Apimondia 2017 odbędzie się w dniach 29 wrzesień – 4 październik 2017 w Stambule, w Turcji.

Apimondia to najważniejsze i najbardziej prestiżowe spotkanie światowej branży pszczelarskiej, które w tym roku odbędzie się już po raz 45. Wśród uczestników Kongresu Apimondia 2017 w Stambule znajdują się, między innymi, przedstawiciele nauki, eksperci, apiterapeuci, przedstawiciele służb weterynaryjnych oraz organizacji krajowych i międzynarodowych, pszczelarze, osoby publiczne, producenci sprzętu pszczelarskiego, producenci leków weterynaryjnych, a także eksporterzy i importerzy produktów pszczelarskich.


Sprzedajesz bądź chcesz kupić produkty pszczele lub sprzęt pszczelarski? Zobacz nasze >>> ogłoszenia pszczelarskie


Do Komitetu Organizacyjnego 45. Międzynarodowego Kongresu Pszczelarskiego Apimondia 2017 należą: Międzynarodowa Organizacja Związków Pszczelarskich Apimondia, członkowie Tureckiego Stowarzyszenia Pszczelarzy oraz przedstawiciele świata nauki.

Program Kongresu Apimondia 2017 jest niezwykle bogaty. Od 30 września przez 4 kolejne dni od godziny 9 do późnego popołudnia odbywać się będą wykłady dotyczące zagadnień związanych z pszczelarstwem (m.in. zdrowiem pszczół, apiterapią czy technologią pszczelarską). Pełny program kongresu znajduje się [tutaj].

W trakcie kongresu odbywać się będzie także wystawa ApiEXPO. Na chwilę obecną potwierdzono udział blisko 150 wystawców z kilkudziesięciu krajów, w tym z Polski. Powierzchnie wystawowe ApiEXPO na Kongresie Apimondia 2017 zajmą aż 16.000 metrów kwadratowych.

Więcej informacji na temat konferencji znajduje się na stronie internetowej www.apimondia2017.org.