IV Łódzka Międzynarodowa Konferencja Pszczelarska pt. „Nowe drogi rozwoju gospodarki pasiecznej” odbędzie się w dniach od 15 do 17 listopada 2019 roku w Ośrodku Wypoczynkowym „Sportowa Osada” w Strumianach koło Burzenina.

 

IV Łódzka Międzynarodowa Konferencja Pszczelarska to szansa dla uczestniczących w niej pszczelarzy do zapoznania się z europejskimi trendami dotyczącymi pracy w pasiece, walki z chorobami pszczelimi, hodowli pszczół i zastosowania produktów pszczelich. Wśród prelegentów, którzy wygłoszą wykłady w trakcie łódzkiej konferencji pszczelarskiej znajdują się, między innymi: Cestmir Gazda i Vaclav Sciskala z Czech, dr Algirdas Amsiejus i Marjan Rynkevic z Litwy, dr. hab. Paweł Chorbiński i  Paweł Greda. Program konferencji można znaleźć tutaj.

Koszt udziału w konferencji wynosi 350 zł. W tej cenie znajdują się: opłata konferencyjna, wyżywienie, zakwaterowanie (od piątku do niedzieli) oraz materiały konferencyjne. Istnieje możliwość uczestnictwa w wybrane dni konferencyjne bez noclegów (80 zł za dzień, 200 za wszystkie 3 dni).

W celu rezerwacji miejsca na konferencji należy najpóźniej do dnia 8 listopada wysłać do organizatorów wypełniony formularz zgłoszenia oraz dokonać opłaty konferencyjnej.

Organizatorem IV Łódzkiej Międzynarodowej Konferencji Pszczelarskiej jest Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Łodzi.

Więcej informacji: http://pzp.biz.pl/2019/10/10/wojewodzki-zwiazek-pszczelarzy-w-lodzi-zaprasza-na-konferencje/