V Forum pszczelarskie w Stalowej Woli odbędzie się 21 września 2018 r. Osoby, które chciałyby wziąć udział w forum mogą się zapisywać do 24 sierpnia.

V Forum pszczelarskie w Stalowej Woli odbywać się będzie pod hasłem „Stalowa pszczoła nie istnieje” i poświęcone będzie tematyce ochrony pszczół. Forum odbędzie się w siedzibie Zamiejscowego Ośrodka Dydaktyczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli, przy ul. Kwiatkowskiego 4 w dniu 21 września 2018 roku.

Do udziału w Forum pszczelarskim organizatorzy zapraszają hodowców pszczół, lekarzy weterynarii i właścicieli gospodarstw pasiecznych, rolników, działkowców, przedstawicieli instytucji państwowych i samorządowych oraz firm zajmujących się dystrybucją środków ochrony roślin z terenu Powiatu Stalowowolskiego oraz powiatów ościennych.

Zapisy dla Pszczelarzy Zrzeszonych w Okręgowym Związku Pszczelarzy w Sandomierzu odbywają się wyłącznie za pośrednictwem Prezesów Kół Pszczelarskich z miejscowości Potok Wielki, Bojanów, Zbydniów, Tarnobrzeg, Nowa Dęba, Dwikozy oraz Sandomierz tylko do piątku 24 sierpnia b.r.

Ilość miejsc jest ograniczona, a pierwszeństwo zapisów mają pszczelarze z terenu Powiatu Stalowowolskiego.

 

 

 


Źródło: Okręgowy Związek Pszczelarzy w Sandomierzu