Samorząd województwa kujawsko-pomorskiego ogłosił konkurs kulinarny. Aby wziąć w nim udział wystarczy wysłać przepis na własne danie. Autorzy najciekawszych przepisów kulinarnych otrzymają wyjątkowe nagrody.

 
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy podzielić się z organizatorami własnym przepisem na danie z miodem. Do konkursu można przesyłać zarówno przepisy na dania główne, przystawki lub desery. Jedynym wymogiem jest to, aby przepis wymagał dodania do przygotowanego dania chociaż odrobiny miodu.

Najciekawsze zgłoszenia organizatorzy konkursu nagrodzą wyjątkowym miodem z marszałkowskiej pasieki, a także książkami o tematyce kulinarnej. Najlepsze przepisy będą także opublikowane na stronie internetowej samorządu województwa kujawsko-pomorskiego.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 20 września. Przepisy wraz z oświadczeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych można składać osobiście w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu przy Placu Teatralnym 2 (pokój 219), mailowo na adres nowak@kujawsko-pomorskie.pl lub pocztą tradycyjną.

 

 

 


Źródło: kujawsko-pomorskie.pl