Głośny polski film dokumentalny Krystiana Matyska „Łowcy miodu” jest teraz dostępny online. Obejrzyj legalnie film Łowcy miodu w internecie!

„Łowcy miodu” to film dokumentalny ukazujący życie pszczół oraz pszczelarzy i bartników w różnych stronach świata, a także naświetlający problemy związane z masowym ginięciem rodzin pszczelich – zagrożeń niesionych przez warrozę oraz masowe stosowanie pestycydów w rolnictwie.

Film „Łowcy miodu” miał swą premierę w roku 2016. Obraz może się pochwalić wieloma nagrodami. Film otrzymał, między innymi, Nagrodę Publiczności na Krakowskim Festiwalu Filmowych (2016), nagrodę za najlepszy film dokumentalny na moskiewskim festiwalu filmowym Esperanza Film Festival (2016), nagrodę na Wildscreen Festival w Bristolu (2016) oraz Nagrodę Specjalną na łódzkim Międzynarodowym Festiwalu Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego (2017).

Jakie trzy rzeczy może dla pszczół zrobić każdy z nas? Cytując słowa padające w „Łowcach miodu”, po pierwsze każdy może zostać pszczelarzem, po drugie stworzyć w swoim otoczeniu ogród z odpowiednimi roślinami, a po trzecie kupować lokalny miód. Ale zacząć można bez wątpienia od obejrzenia filmu „Łowcy miodu”. Zachęcamy wszystkich, którym los pszczół i naszej planety nie jest obcy do obejrzenia tego interesującego filmu Krystiana Matyska. Film można teraz oglądać legalnie w internecie na platformie VOD TVP – link do filmu

 


Źródło: FilmPolski.pl | VOD TVP